fbpx

Eleganckie przyjęcie w krakowskiej restauracji Boccanera | Karolina & Anjo

  • Maj 13, 2020

Przeczucia nas zwykle nie mylą. Tak też było w przypadku tej Pary. Od początku wiedzieliśmy, że będzie to absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Oczywiście… tak właśnie było! Naszą opowieść pozwolimy sobie rozpocząć od Karoliny. Ta Panna Młoda to wdzięczna estetka, perfekcjonistka trzymająca zawsze rękę na pulsie, wspinająca się na wyżyny dopracowanej organizacji. Absolutnie wszystkiego.
Karolina zadbała o każdy, nawet te najdrobniejsze detale przygotowań i uroczystości. Mogliśmy tylko wejść i robić zdjęcia, wszystko było gotowe na uchwycenie w niebanalnych kadrach, jako kolejne sceny tej wzruszającej historii. A Pan Młody? Anjo jest Holendrem. Wiedzieliśmy o tym od początku. Jednak jego umiejętności językowe mogą wzbudzić wątpliwości. Bowiem Anjo tak dobrze i tak swobodnie mówi po polsku, że to aż nie do uwierzenia! Lekkość, z jaką posługuje się tym językiem, jest niesamowita.
Karolinę i Anjo łączy przyjaźń widoczna już w progu, subtelna miłość i emocje tak wielkie, że bezgranicznie inspirujące. Do rodziny należy również kot Kokosz, uwielbiany przez swoich właścicieli ogromnie. Cała trójka to istna kopalnia nieskończonych pokładów dobrej energii, pozytywnych emocji, wspaniali kreatorzy pięknych wspomnień.

Eleganckie przyjęcie weselne
Sentymentalna uroczystość w krakowskim kościele Pijarów pw. Przemienienia Pańskiego, odcisnęła emocjonalne piętno na wszystkich uczestnikach. Było tak pięknie i poruszająco, jak tylko można było sobie wymarzyć. Całość dopięła swoim profesjonalizmem Bemywife, w urzekającym otoczeniu dekoracji autorstwa Umajona. Team zgranych specjalistów zawsze owocuje obrazkiem zapierającym dech w piersiach. Dokładnie takim, jak mogliśmy podziwiać tutaj.
Boccanera w Krakowie. Eleganckie, perfekcyjnie dopracowane przyjęcie. Klasa i styl, które spotkać można było już na wejściu. Wyważony, pełen niepowtarzalnych detali klimat i atmosfera gorąca od emocjonalnych spotkań. Dlaczego akurat Boccanera? Karolina i Anjo uwielbiają włoską kuchnię, ze spokojem można nazwać ich koneserami włoskich smaków. Słynąca z doskonałej kuchni tego rodzaju, Boccanera – wydawać by się mogła więc wyborem idealnym dla tej pary. I takim też była. Bez dwóch zdań. Wyśmienite jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, oryginalne wnętrza, a wszystko spięte wielką klamrą spójności. Z temperamentem Młodej Pary. Z okolicznościami. Z lokalizacją. Z bliskimi. Ze wszystkim. Optymalna ilość błysku, swobodnie przechodząca w szyk i elegancję. Bez cienia zadęcia. Bez jakiegokolwiek nadmiaru. Bez najmniejszego ale.

 

Przygotowania: Moss

Ceremonia: Kościół Pijarów pw. Przemienienia Pańskiego w Krakowie

Przyjęcie: Boccanera

Oprawa muzyczna: Dj Mike

Wedding planner: Bemywife

Florystyka: Umajona

 

karolina-anjo-slub-w-krakowie-fotograf-slubny-krakow-en-studio

YOU MIGHT ALSO LIKE

LEAVE A COMMENT

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!